Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
SON EKLENEN SORULAR
26.05.20161 yıl aylıksız izin kullanan 24 ay doğum iznini kullanamaz mı?
24.05.2016Geçici personele fazla çalışma ücreti ödenir mi?
23.05.2016Önceden zabıta olan memur tekrar zabıta atanır mı?
22.05.2016POMEM'deki süreler, emeklilikte sayılır mı?
20.05.2016Ebe boşandığında görev yeri değiştirilir mi?
18.05.2016Ameliyat olan eş ve bebek bakımı için 399 sözleşmeli refakat izni alınabilir mi?
17.05.2016KPSS ile memur olan kişi, EKPSS'ye girip tercihlere katılabilir mi?
17.05.20164/B sözleşmeli personel fazla çalışma ücreti alabilir mi?
16.05.2016Lojmanın tahsis şeklini kim belirler?
15.05.2016Emekli olan eş için harcırah ödenmez mi?
12.05.2016Diyanet personeline fazla çalışma ücreti
12.05.2016Sözleşmeli subay veya uzman çavuşlukta geçen süreler 68/B'de değerlendirilir mi?
11.05.2016Üst öğrenimde özel hizmet tazminatı nasıl ödenir?
10.05.20162017 KPSS puanıyla, B grubu alımlara başvurulabilir mi?
09.05.2016Hem anneye hem babaya, aynı anda, doğum nedeniyle aylıksız izin verilir mi?
08.05.2016Teknisyen, başka bir kuruma tekniker olarak atanabilir mi?
06.05.2016DMO Yönetmeliğindeki hizmet tanımına özel sektör hizmetleri girer mi?
05.05.2016Nakil işlemi aşamaları, onayın kurumca iptali
04.05.2016MKE'deki görevde yükselme sınavı ve hizmet süresi sorusu
03.05.2016PTT personeli 657 sayılı Kanuna göre aylıksız izin alabilir mi?
02.05.2016EKPSS kurasına 18 yaşını tamamlamayan müracat edebilir mi?
02.05.2016Görevde yükselmede, yedeklerden atama uygulamasında, ayrım yapılabilir mi?
01.05.2016Önlisans mezunları fakülte sekreteri olabilir mi?
28.04.2016Aylıksız izinli memurun tedavi giderini kim karşılar?
27.04.2016Alt öğrenimden atananlar memuriyetten atılacak mı?
26.04.2016Şef saymanlığa vekalet ederse aylık alır mı?
25.04.2016Disiplin affından faydalanmak için cezanın kesinleşmesi mi gerekir?
21.04.2016KİD cezası alan memur ne yaparsa memuriyetten çıkarılır?
20.04.2016Öğretmenlikte geçen süreler, şube müdürlüğüne başvuruda eğitmen gibi değerlendirilebilir mi?
20.04.2016GYS ile şube müdürü olanın nakilde bekleme süresi var mı?
19.04.20164/B sözleşmeli statüden istifa 92. madde istifa sayısına dahil mi?
19.04.2016Engelli aylığında yaş grubu aranır mı?
19.04.2016Emekli memur, taşeron personel olarak çalışabilir mi?
19.04.2016SGK kesintisi, fazla yapılırsa ne olur?
18.04.2016Sözleşmeli sağlık personeli memur kadrosuna atanabilir mi?
15.04.2016Akademik uzmanlıktan istifa eden daire başkanı olarak atanabilir mi?
14.04.2016Gelir uzman, mali hizmet uzmanlığına geçiş yapabilir mi?
13.04.2016İşçi çıkarılıp memur lojmana oturtulabilir mi?
12.04.2016İKM alımında askerlik şartı
12.04.2016Lise mezunu, şube müdürü kadrosuna vekaleten atanabilir mi?
11.04.2016Yüksekokul mezunu memur, kaçıncı dereceden emekli olur?
11.04.2016Eğitim için il dışına görevlendirilen, ek özel hizmet tazminatını alabilir mi?
11.04.2016Hastalandığında 2,3 gün okula gidemeyen çocuk için refakat izni alınabilir mi?
07.04.2016Memurun tarım sigorta hizmetleri yıllık izinde değerlendirilir mi?
06.04.2016666 sayılı KHK iptal hükümleri yeni düzenleme nasıl uygulanır?
05.04.2016İstifa eden memur tazminat alabilir mi?
04.04.2016DMO atanan polis GYS uzman sınavına girebilir mi?
01.04.2016kadro alan teknisyen, tekniker olarak nakil olabilir mi?
31.03.2016Boşanmış kız için aile yardımı ödeneği alınabilir mi?
29.03.2016Sözleşmeli fazla çalışma izni kullanabilir mi?
28.03.2016Uzman Erbaşlardan memur olanlar emekli olduğunda, ikramiye farkı alabilir mi?
25.03.2016Tıbbi sekreter sınavsız röntgen teknikeri olarak atanır mı?
24.03.2016MYO'daki öğrenim süresi, ne zaman emeklilik yaşını düşürür?
24.03.2016Sigorta başlangıç tarihi, emeklilik yaşını etkiler mi?
23.03.2016İtfaiye çavuşu itfaiye müdürü atanabilir mi?
22.03.201615 günden fazla süreli geçici görevlendirmede, ek tazminat nasıl ödenir?
22.03.2016Muvafakat alamayan memur kurumu içinde yer değiştiremez mi?
21.03.2016Aday memurlar sınavsız olarak KİT'lere atanabilir mi?
20.03.2016Kanser tedavisi gören şoför memur atanabilir mi?
18.03.2016Memurken öğretmen atanan aylığını hangi dereceden alır?
17.03.2016İlave derece ve THS derecesi terfi tarihini değiştirir mi?
16.03.20161989'daki 10 günlük sigortalılık bir şey sağlar mı?
16.03.20161 Eylül 1999'da SSK'lı, 2007'de memur olan ne zaman emekli olur?
15.03.2016KHA 7 olan memur GYS'da hangi kadroları seçebilir?
14.03.2016Roporu%40 altına düşen engellinin memuriyetine son verilir mi?
12.03.201630 hizmet yılını aşan sürelere dair ikramiyeler hangi tarihteki katsayılar üzerinden hesaplanır?
12.03.2016Astsubaylığa geçirilen uzman jandarmaların ek göstergeleri
10.03.2016Memur veya eşi için süt parası ödenebiliyor mu?
10.03.2016Aylıksız iznin şartları ve sayılan hizmet süreleri
09.03.2016Sözleşmeli statüdeki sürelere kıdem aylığı ödenir mi?
08.03.2016Hem dul hem yetim aylığı aynı anda alınabilir mi?
08.03.2016Vazife malulü memurun vefatında, anne ve babaya hangi koşullarda aylık bağlanır?
07.03.201658 günlük izin toptan kullanılabilir mi?
07.03.20162002 öncesindeki ücretsiz izin süreleri borçlanılırsa, emeklilik yaşı düşer mi?
04.03.2016Akademik personelin taşeron hizmetleri yıllık izni 30 güne çıkarır mı?
03.03.2016Yeri değişen memura cezayı kim verir
02.03.2016THS programcının öğretmenlik süresi KHA değerlendirilir mi?
01.03.2016Süt izni ve yarı zamanlı çalışma birlikte uygulanabilir mi?
29.02.2016Yabancı uyruklu kişiyle evlenen kız çocuğun yetim aylığı kesilir mi?
29.02.2016Yetim aylığına hangi durumda borç çıkartılır?
29.02.2016Özel sektör hizmeti esas alınarak aylıksız izin alınabilir mi?
28.02.2016Türk vatandaşlığından çıkarılanın emeklilik hakları düşer mi?
24.02.2016MEB'de askerlik GYS'de değerlendirilmez mi?
23.02.2016Yarı zamanlı çalışmaya ne zaman geçebilirim?
22.02.2016Geçici görev sırasında yıllık izin alınan günler için de, gündelik alınır mı?
22.02.2016DSİ'deki geçici görevli personel de fazla çalışma ücreti alır mı?
21.02.2016Belediyedeki zabıta memuru, şefliğe başvurabilir mi?
20.02.2016KİT'te müdür yardımcılığı yapanlar, 657'e tabi bir kurumda şube müdürlüğüne atanabilir mi?
19.02.20168 yıl hizmeti olmayan, GYS'de 3 ve 4. dereceli kadrolara başvurabilir mi?
19.02.2016İki eş de lojman için müracaat edebilir mi?
17.02.2016TSK'dan ayrılan astsubay 3600 ek göstergeyi alır mı?
16.02.2016Kamuda liseli işçi hizmetleri, torba kadroda değerlendirilir mi?
15.02.2016Sicil doldurulmayan sözleşmeli başarı ücreti alabilir mi
12.02.2016Polisler zamlı maaşı Şubat 15'de alabilecekler mi?
11.02.2016Polislikten ayrılan askerliğini nasıl yapar?
10.02.2016Aynı gün üye olan için sendika temsilcisi disiplin kuruluna katılır mı?
09.02.2016Öğretmen atanan memurlar harcırah alır mı?
08.02.2016Torba kadroda doğum izni borçlanılarak hizmet tamamlabilir mi?
05.02.2016İlave derecede aylıksız izinin sebebi önemli mi?
03.02.2016Dükkan açan eş için aile yardımı alınabilir mi?
ANKET
Diyanet'in hazırladığı Cuma hutbeleri sizi etkiliyor mu?