Anasayfa \ Diğer

Diğer

00:39
06 Mayıs 2015
Analık ve süt izni tez alma hizmetinden sayılır mı?
 
11:31
29 Nisan 2015
Dersanelerdeki hangi eğitim personeli, öğretmen olarak atanacak?
 
00:06
27 Nisan 2015
6639 sayılı Kanunun 23. maddesinden Üniversiteler faydalanır mı?
 
00:07
17 Mart 2015
Ölü doğum yapan öğretmene nöbet yazılır mı?
 
00:07
25 Şubat 2015
Refakat izninde iken kurumlar arası geçici görevlendirme olur mu?
 
00:31
13 Kasım 2014
SGK'na borcu olanın TSE'ne atanmasına engel var mı?
 
00:35
20 Ekim 2014
Harcırah alınan yer değiştirmede mehil müddeti kullanılır mı?
 
00:03
01 Eylül 2014
DGS kazanan memurun yerinin değiştirilmesi gerekmez mi?
 
00:07
27 Ağustos 2014
Kısa ve uzun dönem askerlik nasıl belirleniyor?
 
00:04
22 Ağustos 2014
Tayin onayını nasıl tebliğ ettirebilirim?
 
00:09
29 Temmuz 2014
Torba yasa özelleştirme mağdurlarına ne sağlar?
 
16:54
12 Temmuz 2014
ÖSYM, yanlış yatırılan sınav ücretini iade eder mi?
 
00:20
08 Ağustos 2013
Muvazzaf askerlik hizmetini yapan müfettişlik sınavlarına girebilir mi?
 
00:04
05 Ağustos 2013
EHS dan GİH'e atanan memur derecesinde bekletilir mi?
 
00:15
31 Temmuz 2013
Evrak vermeyen veya niteliği tutmayan 1 yıl memur olamaz müeyyidesine tabi değildir.
 
00:53
30 Temmuz 2013
Askere giden 4/C'li geçici personel dönüşte göreve başlatılır mı?
 
16:41
07 Temmuz 2013
4/B den kadroyumu, 2013/1 yerleştirmesini mi tercih edeyim?
 
00:43
28 Haziran 2013
Türkiye akreditasyon kurumu 217 sayılı KHK kapsamında mıdır?
 
13:14
26 Haziran 2013
Akreditasyon kurumu personeli 657 sayılı Kanuna tabi memur mu?
 
00:57
14 Haziran 2013
Geçici Görevlendirme hangi mevzuata göre yapılır?